hakkımızda

Sentetik çim halı, kapalı halı saha, açık halı saha, tenis kortu, sentetik çim halı saha bakımı, çok amaçlı spor alanları ve peyzaj amaçlı sentetik çim halı üretim ve montajında oluşturduğu uzman idari personelleri, Uygulama uzman teknik ekibi ve bu güne kadar kazandığı saha tecrübesi ile tüketici memnuniyetini temel ilke edinerek kendine özgü çizgisi ve kalitesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.Bünyesinde yetiştirdiği ve bugün Sentetik Çim Halı Saha sektöründe faaliyet gösteren geçmiş kadrolarımız misyonumuzun önemini göstermektedir.

Kapalı – Açık Halı Saha, Sentetik – Suni Çim halı uygulamasında öncü kuruluş olan Beyazıtsport, geniş ürün yelpazesi ile projenin başlangıcından teslimine kadar her adımı büyük bir titizlik ile yürütmektedir.

Bünyesinde bulunan deneyimli teknik personel ve günümüz şartlarına uygun teknik ekipmanları sayesinde, Kapalı – Açık Halı Saha, Sentetik – Suni Çim Saha uygulamalarını, sektörde öncü olmanın vermiş olduğu sorumluluk bilinci, seçkin hizmet anlayışı ve mutlak müşteri memnuniyetiyle işe ilk başladığı heyecan ve titizlik ile başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Her sene yüzlerce toplamda binlerce halı saha yapmış olmanın vermiş olduğu deneyim ve müşterilerimize sadece ürün satışı değil aynı zamanda ekmek kapısı olmanın vermiş olduğu bilinç ve sorumluktan dolayı kullandığımız tüm teknik ekipmanlar, uygulamasını yaptığımız sentetik çim, suni çim halılar ve müşterilerimize hizmet veren personelimiz sektördeki en yüksek standartlara sahiptir.

Beyazıtsport kuruluşundan bu güne kadar geçen ve bugünden sonrada geçecek sektördeki günlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, yüksek kalitede, yenilikçi, profesyonel hizmet anlayışı ile beklentilerinizi iyi analiz ederek siz saygıdeğer müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

HALI SAHA YAPIMI

Halı saha, Kapalı halı saha, basketbol sahası, tenis kort sahaları inşaatları, suni çim ve dekorasyon amaçlı suni çim kaplamaları ve satışı konusunda uzman BeyazıtSPort halı saha spor tesisleri yapımında Türkiye'nin öncü kuruluşlarından biridir.

FİYAT ALIN

Açık ve kapalı halı saha kurulumu hakkındaki hizmetlerimize ve teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz.Halı saha maliyetleri hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PROFESYONEL EKİBİMİZ

Gücümüzü amatör ruhumuzdan alarak profesyonel iş planlarını günün teknolojisi ile harmanlayarak müşterilerine hep yüksek kalite sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.
Halı saha yapımı oldukça profesyonellik gerektiren bir iştir.

Bu sebeple, halı sahanın yapımına başlamadan önce zemin etüdünün sıfır hata ile yapılması gerekmektedir. Yapılacak tesisin lokasyonuna göre özel olarak raporlama çıkartılıp, dikkatlice hazırlanan statik hesaplamalar ana şablon oluşturulup maliyet çalışması yapılmaktadır.

BEYAZIT SPORT

BEYAZIT SPORT

NELER YAPTIK ?

Futbolun 22 adamın topun peşinden koşması olduğunu düşünmenin, kemanın telden ve yaydan, Hamlet’in kağıt ve mürekkepten ibaret olduğunu söylemekten bir farkı yoktur.
John Boynton Priestley