SUNİ ÇİM

KAPALI HALI SAHA

KAPALI SAHA ALTYAPI İŞLERİ

Dekoratif çim halı modeli klasik fibrile sentetik çim modellerimiz arasında ekonomik çözümler sunan bir ürünümüzdür. Evlerde, bahçelerde, balkonlarda, teraslarda ve manavlarda çeşitli dekoratif amaçlar ile kullanılmaktadır.
Klasik PP fibrile iplik
5mm, 7mm, 8mm ve 10mm üretim
Genel dekoratif kullanım
Dolgusuz pratik montaj
Sık dokumalı
Su tahliye delikli
UV ışınlarına dirençlidirDekoratif çim halı, iç ve dış her türlü mekanda kullanılabilen peyzaj amaçlı pratik ürünlerimizden birisidir. En önemli özelliklerinden birisi hafif bir halı modeli olmasıdır. Kolay montaj edilir.
Kısa süreli organizasyonlar için en ideal çözümlerden birisidir. Ayrıca dış mekan düğün davet alanlarında sıkça tercih edilen ürünlerimizden birisidir.
Ayrıca balkon bahçe gibi alanlarda ekonomik ve sürekli yeşil bir çözüm arıyorsanız UV katkılı solmaz klasik Dekoratif Çim Halı moldelimiz tam size göre.
Manavlarda ve vitrinlerde yeşil doğal bir görünüm elde etmek için en uygun çözüm düz dekoratif çim halıdır.
Kullanım alanlarından bir diğeri ise çocuk oyun alanlarıdır. Esnekliği ile çocukların düşmelerden dolayı yaralanmasını önler.

Dekortif Çim Halı Genel Özellikleri


İplik Türü: Fibrile
İplik Özellikleri: %100 PP
Hav Boyları: 5mm, 7mm, 8mm ve 10mm
Renk Seçenekleri: Yeşil ve Kırmızı
Dekoratif Çim Halı Kullanım Alanları
Balkon, bahçe, teras, vitrinler, organizasyonlar, düğün salonları, çocuk oyun alanları ve tezgah için dekoratif suni çim halı modelimiz kullanılabilir.